02 okt

Weg van leven – Geloofsverdieping

26 oktober 2017 20:00 – 21.30
Jacobushof Fijnaart

Bij voldoende belangstelling gaan we van start met het werkschrift ‘Weg van Leven’. In dit project staat de innerlijke weg centraal die ieder mens gaat in het concrete leven van alledag, met zijn vreugde en verdriet, verwondering en ontreddering, vinden en verliezen, weten en twijfelen, slagen en falen, verbondenheid en eenzaamheid. Weg van Leven is een manier van persoonlijke geloofsverdieping en gezamenlijk geloofsgesprek. Voor de persoonlijke geloofsverdieping is er een werkschrift met teksten, beelden en geestelijke oefeningen rond 7 verschillende thema’s.

Deze thema’s zijn ontleend aan de kernbegrippen ‘geloof, hoop en liefde’.

Het gezamenlijk geloofsgesprek over deze thema’s vindt plaats in zeven bijeenkomsten. Begeleiding: Piet de Meijer, pastoraal werker Immanuelparochie.

U kunt zich opgeven via: coordinator@immanuel-parochie.eu of via : 0168-323218