25 jan

YouTube-dienst Het Vlindercircus

Zondagavond 24 februari is er een speciale dienst in de Ontmoetingskerk waarin gebruik gemaakt wordt van filmpjes die dankzij het bekende YouTube beschikbaar zijn. Muziek en teksten (o.a. van Sela) worden via de beamer getoond. Centraal staat een korte film (ca. 20 minuten) getiteld ‘Het Vlindercircus’ waarin het gaat over welk beeld we van onszelf, van elkaar en van God hebben.

Mw. Petra Blom

Mw. Petra Blom zal deze dienst leiden, zij is in haar kerk in Haastrecht begonnen met deze YouTube-diensten. Zij schrijft hierover: “Sinds januari 2017 verzorg ik YouTube-diensten in kerkelijke gemeenten. Dit mag ik doen vanuit een verlangen gemeenten kennis te laten maken met de vele online middelen die er voor handen zijn. Ik ben er van overtuigd dat God ook op deze manier tot ons wil spreken. Met name de doelgroep jongeren en (jong)volwassenen, maar zeker ook de ouderen geven aan geraakt te zijn door deze vorm van vieren, aanspreken en beleven.”

24 februari aanvang 19.00 uur in de Ontmoetingskerk