01 sep

Terugblik Fancy Fair

De Fancy Fair rondom de Dorpskerk tijdens de Fendertse Week was een succes. Met mooi weer hadden we al vroeg op de dag veel bezoekers. Ook in de middag zochten veel mensen de koelte van de Vijverhof waar met het rad van fortuin vele prijzen werden gewonnen.

Bij het spijkerbroek hangen moesten de vertegenwoordigers van de kerk het afleggen tegen de winnaar van de dag, die een fraaie cadeaubon van 25 euro won. Onder de inzetters werd ook een cadeaubon verloot. Deze wordt komende week uitgereikt.

Ook is aan het einde van de dag de trekking van de grote verloting gedaan.

  • De eerste prijs is gevallen op lot nummer 00192.
  • De tweede prijs is gevallen op lot nummer 01094.

We willen alle vrijwilligers en alle bezoekers die hebben bijgedragen aan de mooie opbrengst van 6.830 euro hartelijk bedanken! We kunnen hiermee een deel van het onderhoud van de kerk financieren, zoals bijvoorbeeld de restauratie van het orgel.