29 sep

Fancy Fair en uitslag grote verloting

FANCY FAIR 27 augustus 2016

We kunnen ook dit jaar weer terugkijken op een geslaagde Fancy Fair met heel mooi en erg warm weer. Het was gezellig rondom alle activiteiten zoals de verkoop van bloemstukjes, oliebollen, kaarten, haakwerkjes en snuffelmarkt-spulletjes, het springkussen, eendjesvissen en de grote sjoelbak.

In de Vijverhof draaide het Rad van Avontuur. In een relaxte sfeer hebben we het rad rond kunnen laten gaan onder het genot van een drankje en iets lekkers voor bij de koffie. Door het erge warme weer en de late schoolvakantie was het bezoek wat minder dan andere jaren.

Om ongeveer 18.00 uur zijn we gestopt en op dat ogenblik is de trekking van de Grote verloting verricht door Ds. De Ronde.

De 1ste prijs is gewonnen door Dhr. D. Maris en de 2de prijs door Familie van Tilborgh. Beide prijswinnaars: hartelijk gefeliciteerd.

De opbrengst was € 5.300,00.  Dit alles is mogelijk geworden door ondersteuning van een heleboel sponsors, giften, vrijwilligers en natuurlijk ook de bezoekers van de Fancy Fair.

Hiervoor willen we allen HEEL, HEEL HARTELIJK DANKEN!!!!!!!!!!!!!!!

De Fancy Fair Commissie: Lenie, Albert, Gerrit, Jos, Aagje, Henk.