20 aug

Wordt u spijkerbroek kampioen?

Op zaterdag 31 augustus organiseren we weer de jaarlijkse Fancy Fair. U kunt al terecht vanaf 09.00 uur voor de Snuffelmarkt, waar diverse tweedehands spullen en curiosa zullen worden verhandeld.

Gedurende de gehele dag tot 18.00 uur ’s avonds zijn er diverse activiteiten voor jongeren en volwassenen en kunt u oliebollen en prachtige bloemstukken kopen. Van 13.00 tot 18.00 uur kunt u uw geluk beproeven tijdens het rad van fortuin in De Vijverhof aan de achterzijde van de Dorpskerk. Bovendien bieden we u een prachtig uitzicht over Fijnaart door de openstelling van onze kerktoren.

Tijdens de Fancy Fair kunt u ook spijkerbroek hangen. U kunt de gehele dag proberen het Fenderts record spijkerbroek hangen te vestigen. De winnaar van de dag mag om 17.30 meedoen aan onze finale. Gaat u liever niet zelf aan de spijkerbroek hangen, dan kunt u ook inzetten op de door ons geselecteerde deelnemers. Zij strijden aan het einde van de Fancy Fair om te titel ‘spijkerbroek kampioen 2019’.

Het totale aanbode van de Fancy Fair:

  • Rad van avontuur (13.00 – 18.00 uur)
  • Snuffelmarkt (09.00 – 18.00 uur)
  • Oliebollen
  • Bloemenkraam
  • Sjoelen
  • Springkussen
  • Kinderspellen
  • Spijkerbroek hangen!!
  • Ansichtkaarten, handwerken en Spinnewiel
  • Bezichtiging van de kerktoren

 

De opbrengst van de Fancy Fair wordt aangewend voor het onderhoud van de Dorpskerk. We hopen dat u van de braderie even doorloopt naar onze Fancy Fair. We zien u graag op zaterdag 31 augustus!