Programma 11 februari

Alle verzoeken die we hebben ontvangen hebben we in een programmaoverzicht gezet. Hieronder het overzicht voor 11 februari inclusief alle teksten, zodat u dit bij het luisteren ook kunt meelezen of meezingen!

DOWNLOAD HIER HET PROGRAMMA VAN 11 FEBRUARI!

Orgel op verzoek, iedereen kan meedoen!

Vanuit de organisten is het idee geopperd om verzoeknummers te spelen op het orgel van de Dorpskerk. Dit hebben we al eerder gedaan. Op vrijdag 11 februari staat er weer een ‘Orgel op verzoek’ gepland. Hiervoor mag u uiteraard weer verzoeken indienen!

Verzoeknummers

Heeft u een verzoeknummer, of misschien wel meerdere nummers die u graag een keer op het orgel gespeeld zou willen hebben, dan doen we dat graag voor u. Stuurt u dan een e-mail met als onderwerp: “Verzoeknummer” aan orgelopverzoek@pknfijnaart.nl.

U kunt kiezen uit liederen uit:

  • Het Nieuwe Liedboek (waar we nu in de kerk uit zingen)
  • Liedboek voor de Kerken (het ‘oude’ rode liedboek)
  • Hervormdebundel uit 1938 (waar we lang geleden uit zongen)
  • Evangelische Liedbundel
  • Johan de Heer
  • Geroepen om te zingen
  • Alles wordt nieuw
  • Hemelhoog
  • Zingende gezegend
  • Opwekking

Geef in de e-mail alstublieft aan uit welke bundel het verzoek komt en welk nummer het lied heeft in die bundel. We gaan ons best doen om alle verzoeken in te willigen. We zijn erg benieuwd naar uw inzendingen!

Eerdere versie van orgel op verzoek

Orgel op verzoek 11 februari

Orgel op verzoek 3 juli

Orgel op verzoek 1 mei

Orgel op verzoek 24 april