Orgel op verzoek 1 mei

Orgel op verzoek 24 april

Programma 1 mei

Alle verzoeken die we hebben ontvangen hebben we in een programmaoverzicht gezet. Hieronder het overzicht voor 1 mei inclusief alle teksten, zodat u dit bij het luisteren ook kunt meelezen of meezingen!

Programma 1 mei

Programma 24 april.

Orgel op verzoek, iedereen kan meedoen!

Vanuit de organisten is het idee geopperd om op vrijdagavond 24 april en vrijdagavond 1 mei van 19-20 uur verzoeknummers te spelen op het orgel van de Dorpskerk. Vrijdagavond 1 mei zullen vanwege Koningsdag (27 april) en Bevrijdingsdag (4 en 5 mei) ook een aantal vaderlandse liederen worden gespeeld. Hiervoor mag u ook verzoeken indienen als de liederen niet in onderstaande liedboeken voorkomen.

Youtube

We zijn erg blij met de manier waarop we het geluid van het orgel via Youtube kunnen laten horen in de huiskamers. In de afgelopen weken hebben we na de kerkdiensten diverse positieve reacties ontvangen op het orgelspel. Fijn om te horen dat hiervoor waardering is!

Verzoeknummers

Heeft u een verzoeknummer, of misschien wel meerdere nummers die u graag een keer op het orgel gespeeld zou willen hebben, dan doen we dat graag voor u. Stuurt u dan een e-mail met als onderwerp: “Verzoeknummer” aan orgelopverzoek@pknfijnaart.nl.

U kunt kiezen uit liederen uit:

  • Het Nieuwe Liedboek (waar we nu in de kerk uit zingen)
  • Liedboek voor de Kerken (het ‘oude’ rode liedboek)
  • Hervormdebundel uit 1938 (waar we lang geleden uit zongen)
  • Evangelische Liedbundel
  • Johan de Heer
  • Geroepen om te zingen
  • Alles wordt nieuw
  • Hemelhoog
  • Zingende gezegend
  • Opwekking

Geef in de e-mail alstublieft aan uit welke bundel het verzoek komt en welk nummer het lied heeft in die bundel. We gaan ons best doen om alle verzoeken in te willigen. Voorlopig plannen we twee keer ‘Orgel op verzoek’ maar mochten we niet aan alles toekomen, dan plannen we daarna nog een aantal edities. We zijn erg benieuwd naar uw inzendingen! Insturen kan tot en met dinsdagavond 21 april voor 24 april en tot dinsdagavond 28 april voor 1 mei. De link voor Youtube voor vrijdag 24 april en vrijdag 1 mei vindt u bovenaan deze pagina.