29 sep

Kindernevendienstmateriaal voor thuis

Kindernevendienst online gaat veranderen…

In de Corona-periode, hebben we vanuit de leiding van de Kindernevendienst met veel plezier gezorgd voor materiaal dat de kinderen thuis konden gebruiken. Het was leuk om te zien hoe de kinderen er thuis mee aan de slag gingen.

Inmiddels kunnen we alweer een tijdje naar de kerk en ook weer naar de Kindernevendienst. Vanaf nu zullen we geen apart materiaal voor thuis meer aanleveren, maar…als u/ jullie een keer niet naar de kerk kunnen, kun je nog steeds het materiaal van Kind op Zondag downloaden.

Vanaf 1 oktober kunt u met een gratis account het materiaal downloaden en de verhalen beluisteren. op de site van Kind op Zondag

Voor het aanmaken van een account hebt u het abonneenummer van uw kerk nodig.

dit kunt u aanvragen bij Emie Hendrikse ( kinderkerkflame@hotmail.com )